Apie mus
Mes esame dinamiška komanda, pasiruošusi padėti Jums.

Bendrovė įkurta 2008 metais. Mūsų įmonėje dirbantys atestuoti, aukštos kvalifikacijos specialistai turi ilgaamžę patirtį įvairių inžinerinių darbų srityse ir leidžia efektyviai tenkinti specifinius klientų poreikius konkurencingomis kainomis. 

 

Bendrovės pagrindinės veiklos – elektros darbai, inžinerinės įrangos techninė priežiūra ir aptarnavimas, statyba ir apdailos darbai.

 

Spec. elektros darbai: kabelių gedimų vietos nustatymas ir remontas; elektros įrenginių techninė priežiūra ir aptarnavimas; kabelių bandymai paaukštinta įtampa; varžų matavimai; plataus spektro bandymai ir matavimai.

 

Elektros montavimo darbai: elektros skirstyklų ir pastočių iki 10 kV įtampos montavimas, remontas, derinimas ir priežiūra; kabelių linijų iki 10kV montavimas, remontas ir bandymai; vidaus ir lauko jėgos bei apšvietimo tinklų montavimas; žaibosauga ir įžeminimo įrengimas ir kt.

 

Statyba ir apdailos darbai. Vykdome visus apdailos darbus ir visų inžinerinių sistemų įrengimo darbus. Plytelių klijavimas, sienų lubų dažymo darbai, gipskartonio montavimas, grindų įrengimas, tapetų klijavimas, pertvarų montavimas, palangių, durų montavimas ir visi kiti apdailos ir bendrieji statybiniai darbai. Elektros instaliacijos darbai, vėdinimo, kondicionavimo ir rekuperacijos įrengimo darbai, santechnikos darbai, šildymo sitemų įrengimas.

 

Mūsų įmonė dirba taikydama inovatyviausias technologijas bei aukščiausios kokybės įrenginius ir medžiagas.

 

 UAB “ETD Group” įmonės tikslas - kokybiškas ir greitas darbų atlikimas, tikslus įsiklausymas į kliento poreikius,  bendradarbiavimas su įmonėmis, privačiais užsakovais, valstybinėmis institucijomis ir organizacijomis, gamintojais, bei tiekėjais. 

 

 

 

 

 

 

Mūsų klientai

statybairapdailosdarbai logo.jpeg
DEKORAMA LOGOTIPAS.jpg
Inarch.png